Kaip naudotis katalogu

www.zemesukis.lt žemės ūkio technikos skelbimų tinklalapis. Orientuotas į naudotos žemės ūkio technikos prekyba ir su tuo susijusias paslaugas.
 

Privalumai pirkėjams:

Nemokamai galite naudotis Lietuvoje parduodamos žemės ūkio technikos ir įrengimų pardavėjų skelbiama informacija apie jų prekes ir paslaugas. Čia rasite visą informaciją apie parduodamas prekes, bei kontaktinę pardavėjo informaciją. Mes stengsimės užtikrinti, kad informacija būtų teisinga ir savalaikė. Įmonių kataloge galima rasti įmonių, kurios parduoda techniką šioje svetainėje, kontaktinius duomenis ir trumpa veiklos aprašymą. Taip pat, nebūtina kasdiena lankytis svetainėje resale.lt, visas naujienas galite gauti el. paštu, jums reikia išsirinkti grupę, pogrupį, technikos, kuri jus domina, nurodyti, kiek laiko norite gauti naujienas.

Privalumai pardavėjams:

Naudota technika prekiaujančios įmonės ir asmenys gali dėti skelbimus į www.zemesukis.lt tinklalapį. Skelbimų talpinimas yra nemokamas. Siūlome ne tik dėti skelbimus apie parduodamą techniką, užsiregistruoti įmonių kataloge, pateikti kontaktinius duomenis, trumpai aprašyti įmonės veiklos sritis. Ateityje www.zemesukis.lt bus papildoma naujomis paslaugomis ir galimybėmis.

Norėdami talpinti skelbimus - spustelkite ant nuorodos „Naujas skelbimas“, Vartotojui reikia pasirinkti norimą grupę (Kombainai, sodo technika ar pan.), išsirinkti pogrupį (jei tai kombainai, pogrupių nebus), užpildote atitinkamus laukus, jeigu turite – prikabinate nuotraukas, įvedate kontaktinius duomenis (vardas, telefonas, el.paštas yra būtini duomenys) ir spaudžiate „Skelbti“

Publikuodamas skelbimą, Vartotojas yra atsakingas už jo turinį ir garantuoja, kad pateikta informacija yra tiksli ir neklaidinanti.

Talpindamas skelbimą, Vartotojas pats pasirenka, kiek laiko skelbimas bus demonstruojamas.

Tinklalapio administratorius gali atmesti skelbimus arba juos ištrinti iš www.zemesukislt duomenų bazės, taip pat ištrinti nuotraukas, esančias skelbime, jei jos prieštarauja visuotinai priimtinoms moralės normoms ar/ir Lietuvos Respublikos teisės aktams.

Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas Internetinės svetainės turinio, dizaino ir internetinės svetainės duomenų bazių informacijos pakeitimas, apdorojimas, kopijavimas ir/ar kitoks naudojimas be raštiško tinklalapio kūrėjų sutikimo, bus laikomas autorinių teisių pažeidimu, baudžiamu pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Palikti komentarą

Vartotojo prisijungimas

Prenumeruoti naujienas